"" ""
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Oxie Sportklubb
Vi utvecklar framtidens stjärnor
PF014

Matcher
DECEMBER 2023
 
28
11:00
tor
11:00    
Baltiska Hallen
 
- Skånecupen  -      
FEBRUARI 2024
 
04
12:00
sön
12:00    
Oxievångs IP
Oxie Sportklubb - IFK Klagshamn  -      
 
11
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP
Oxie Sportklubb - Skegrie BK  -      
 
17
09:30
lör
09:30    
Oxievångs IP
Oxie Sportklubb - Kulladals FF  -      
 
25
11:30
sön
11:30    
Oxie IP
Oxie Sportklubb - Kvarnby  -      
MARS 2024
 
02
09:30
lör
09:30    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - Oxie Sportklubb  -      
 
10
11:30
sön
11:30    
Oxievångs IP
Oxie Sportklubb - LB07  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Landskrona
Landskrona BOIS - Oxie Sportklubb  -      
17
11:00
sön
11:00    
Bara IP
 
Bara GIF - Oxie Sportklubb P014  -      
17
12:30
sön
12:30    
Bara IP
 
Bara GIF - Oxie Sportklubb P014  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP
Oxie Sportklubb - Kvarnby  -      
APRIL 2024
 
06
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP
Limhamns FC - Oxie Sportklubb  -      
 
13
09:20
lör
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo mattsvart - Oxie SK vit  -      
14
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Hyllie IK 3  -      
14
11:30
sön
11:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK grå - Veberöds AIF blå  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK vit - Kvarnby IK lila  -      
21
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF 2 - Oxie SK svart  -      
21
12:00
sön
12:00    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Oxie SK grå  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK vit - BK Flagg  -      
28
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Kvarnby IK gul  -      
28
11:30
sön
11:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - Torns IF vit  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - Snogeröds IF  -      
04
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - BK Olympic vit  -      
05
10:00
sön
10:00    
Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
Arlövs BI röd - Oxie SK vit  -      
 
18
11:30
lör
11:30    
Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
FC Trelleborg vit - Oxie SK svart  -      
19
10:00
sön
10:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF vit - Oxie SK grå  -      
19
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK vit - Husie IF svart  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK svart - Kulladals FF vit  -      
26
11:15
sön
11:15    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - Kvarnby IK turkos  -      
26
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Oxie SK vit  -      
JUNI 2024
 
02
09:30
sön
09:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - Torns IF orange  -      
02
10:00
sön
10:00    
Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Oxie SK grå  -      
 
05
18:00
ons
18:00    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS gul - Oxie SK svart  -      
08
10:00
lör
10:00    
Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
Hyllie IK 3 - Oxie SK svart  -      
09
09:30
sön
09:30    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
Kulladals FF lila - Oxie SK vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - Sorgenfri FF svart  -      
 
15
09:30
lör
09:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - Lunds BK gul  -      
15
11:00
lör
11:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Limhamns FF 2  -      
16
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Oxie SK grå  -      
AUGUSTI 2024
 
11
07:00
sön
07:00    
Ystad
Cup - Oxie Sportklubb  -      
 
16
19:00
fre
19:00    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
Limhamn FC 4 - Oxie SK grå  -      
17
lör
00:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - IF Limhamn Bunkeflo mattsvart   -      
18
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - Hyllie IK 2  -      
 
24
09:15
lör
09:15    
Lilla Malmö IP 7-manna
Lilla Torg FF grön - Oxie SK vit  -      
24
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - Sorgenfri FF svart  -      
25
09:00
sön
09:00    
Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue vitguld - Oxie SK svart  -      
 
31
11:30
lör
11:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - IF Limhamn Bunkeflo B2 grön  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Limhamn FC 2  -      
01
10:00
sön
10:00    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK marin - Oxie SK grå  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - FC Bellevue vit  -      
08
09:30
sön
09:30    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK vit - Oxie SK vit  -      
08
12:00
sön
12:00    
Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - Oxie SK svart  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK svart - BK Höllviken blå  -      
14
11:30
lör
11:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK vit - FC Bellevue svart  -      
15
16:00
sön
16:00    
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård marin - Oxie SK grå  -      
 
21
09:30
lör
09:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - Hyllie IK blå  -      
22
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Oxie SK svart  -      
22
11:30
sön
11:30    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK röd - Oxie SK vit  -      
 
28
11:30
lör
11:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Vellinge IF blå  -      
29
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK vit - Husie IF vit  -      
29
12:00
sön
12:00    
Klagshamns IP Plan 5 7-manna
IFK Klagshamn gul - Oxie SK grå  -      
OKTOBER 2024
 
05
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - IFK Malmö FK gul  -      
05
11:45
lör
11:45    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF 1 - Oxie SK svart  -      
06
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK vit - FC Möjligheten vit  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Lindeborgs FF 1948 vit  -      
13
sön
00:00    
Övrig
Ospecificerat lag (10) - Oxie SK grå  -      
13
09:30
sön
09:30    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF svart - Oxie SK vit  -